Kuchenka Severin KP 1071 czarny
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Severin KP 1071 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin KP 1071 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Severin KP 1071 AGDW-KUCH-SVN-004 | 249 zł |
Kuchenka nastawna SEVERIN KP 1071 | 290 zł |
Kuchenka indukcyjna SEVERIN KP 1071 | 254 zł |
Kuchenka elektryczna Severin KP 1071 1-płytowa 2000 W Czarna | 249 zł |
Severin Kp 1071 Electric Induction Cooker 2000w Posrebrzany KP1071 | 312 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →