Kuchenka Severin DK 1014 stal nierdzewna
Severin DK 1014 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin DK 1014 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Severin DK 1014 AGDW-KUCH-SVN-001 | 199 zł |
Płyta wolnostojąca Severin DK 1014 Szara | 218 zł |
Kuchenka elektryczna SEVERIN DK 1014 | 169 zł |
Kuchenka elektryczna SEVERIN DK 1014 | 199 zł |
Kuchenka elektryczna Severin DK1014 2-płytowa | 185 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →