Плита Severin DK 1042 білий
Severin DK 1042 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin DK 1042 білий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin DK 1042 AGDW-KUCH-SVN-008 | 179 zł |
Kuchenka elektryczna SEVERIN DK1042 | 100 zł |
Severin DK 1042 kuchenka dwupalnikowa 805302 | 199 zł |
Kuchenka dwupłytowa SEVERIN DK 1042 | 185 zł |
Kuchenka elektryczna Severin DK 1042 2-płytowa Biała | 199 zł |
Severin DK 1042 | 144 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →