Kuchenka Severin DK 1042 biały
Severin DK 1042 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin DK 1042 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Severin DK 1042 AGDW-KUCH-SVN-008 | 179 zł |
Kuchenka elektryczna SEVERIN DK1042 | 100 zł |
Severin DK 1042 kuchenka dwupalnikowa 805302 | 199 zł |
Kuchenka dwupłytowa SEVERIN DK 1042 | 185 zł |
Kuchenka elektryczna Severin DK 1042 2-płytowa Biała | 199 zł |
Severin DK 1042 | 144 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →