Kuchenka Optimum KG-1014 biały
Optimum KG-1014 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Optimum KG-1014 biały
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka gazowa Optimum KG-1014 Biała KG 1014 | 239 zł |
Kuchenka nastawna OPTIMUM KG-1014 | 249 zł |
Płyta wolnostojąca Optimum Kuchenka gazowa Optimum KG-1014 4 palniki czarn | 239 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →