Плита Optimum KG-1014 білий
Optimum KG-1014 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum KG-1014 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchenka gazowa Optimum KG-1014 Biała KG 1014 | 239 zł |
Płyta wolnostojąca Optimum Kuchenka gazowa Optimum KG-1014 4 palniki czarn | 239 zł |
Kuchenka gazowa OPTIMUM KG-1014 | 238 zł |
Kuchenka gazowa Optimum KG-1014 Czarna | 239 zł |
Kuchenka gazowa Optimum KG-1014 4 palniki czarna | 238 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →