Плита Optimum PK-2260 нержавіюча сталь
Optimum PK-2260 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum PK-2260 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchenka elektryczna dwupłytowa Optimum PK 2260 PK 2260 ix | 179 zł |
Płyta wolnostojąca Optimum PK-2260 | 162 zł |
Kuchenka elektryczna Optimum PK-2260 | 167 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →