Плита Optimum PK-1546
Фото 3 |
Optimum PK-1546 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum PK-1546
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchenka elektryczna Optimum PK-1546 Czarna PK 1546 cz | 89 zł |
Kuchenka nastawna OPTIMUM PK-1546 | 89 zł |
Płyta wolnostojąca Optimum PK 1546 BIAŁA | 85 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →