Kuchenka Optimum PK-1546
Zdjęcia 3 |
Optimum PK-1546 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Optimum PK-1546
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka elektryczna Optimum PK-1546 Czarna PK 1546 cz | 89 zł |
Kuchenka nastawna OPTIMUM PK-1546 | 89 zł |
Płyta wolnostojąca Optimum PK 1546 BIAŁA | 85 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →