Kuchenka Optimum PK-2246
Optimum PK-2246 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Optimum PK-2246
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia elektryczna Optimum PK-2246 Czarna PK 2246 cz | 139 zł |
Kuchenka nastawna OPTIMUM PK-2246 | 139 zł |
Płyta wolnostojąca Optimum PK 2246 CZARNA | 134 zł |
Kuchenka nastawna OPTIMUM PK-2246 | 140 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →