Kuchenka Optimum PK-2260 stal nierdzewna
Optimum PK-2260 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Optimum PK-2260 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka elektryczna dwupłytowa Optimum PK 2260 PK 2260 ix | 179 zł |
Kuchenka nastawna OPTIMUM PK-2260 | 179 zł |
Płyta wolnostojąca Optimum PK-2260 | 162 zł |
Kuchenka elektryczna Optimum PK-2260 | 167 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →