Kuchenka Optimum KG-1013
Optimum KG-1013 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Optimum KG-1013
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka gazowa Optimum KG-1013 Biała KG 1013 bi | 170 zł |
Kuchenka nastawna OPTIMUM KG-1013 | 170 zł |
Płyta wolnostojąca Optimum KG-1013 | 179 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →