Kuchenka Optimum PK-1560 stal nierdzewna
Optimum PK-1560 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Optimum PK-1560 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka elektryczna Optimum PK-1560 PK 1560 ix | 119 zł |
Kuchenka nastawna OPTIMUM PK-1560 | 119 zł |
Płyta wolnostojąca Optimum PK-1560 | 118 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →