Плита Ravanson K-04TB чорний
Ravanson K-04TB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravanson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravanson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravanson K-04TB чорний
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ravanson K-04TB płyta kuchenna Black Countertop Gaz 4 Strefa IN-ACT-AGDRAV | 284 zł |
Ravanson Kuchenka gazowa 4 palnikowa K-04TB HKRAVKGK04TB000 | 226 zł |
Kuchenka gazowa Ravanson K-04TB | 279 zł |
Kuchenka nastawna RAVANSON K-04TB | 210 zł |
Ravanson Kuchenka gazowa 4 palnikowa K-04TB 48215 | 248 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Ravanson K-04TB
Ціни на Ravanson K-04TB |
---|---|---|---|---|
Ravanson K-04T білий | від 190 zł | 21 пропозиція | ||
Ravanson K-04BR коричневий | від 200 zł | 12 пропозицій | ||
Ravanson K-04TB чорний | від 210 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →