Плита Ravanson KWGE-90RC слонова кістка
Фото 2 |
Ravanson KWGE-90RC слонова кістка слонова кістка чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravanson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravanson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravanson KWGE-90RC слонова кістка
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchnia RAVANSON KWGE-90RC | 3 399 zł |
Ravanson KWGE-90RC Termoobieg Rożen | 3 399 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna Ravanson KWGE-90RC Retro - DARMOWY PACZKOMAT OD | 3 099 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna Ravanson KWGE-90RC Retro (Płyta gazowa; Piekarn | 3 673 zł |
Модификації Ravanson KWGE-90RC
Ціни на Ravanson KWGE-90RC |
---|---|---|---|---|
Ravanson KWGE-90RC слонова кістка | від 3 099 zł | 7 пропозицій | ||
Ravanson KWGE-90R чорний | від 3 249 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →