Плита Ravanson K-03T білий
Ravanson K-03T |
|
Проста і недорога настільна газова плита, яка може бути хорошим вибором для тих, хто шукає компактну, але при цьому функціональну плиту для приготування їжі. Одна з основних переваг цієї моделі – мобільність та легкість у використанні. Розміри плити дозволяють легко поміщати її на будь-який зручний стіл чи поверхню. Плита Ravanson K-03T оснащена трьома газовими конфорками, а для розміщення посуду безпосередньо над вогнем передбачені сталеві ґрати.
У моменти, коли плита не використовується, робочу поверхню можна закрити за допомогою кришки. Найпростіша панель управління сформована із трьох поворотних регуляторів, які дозволяють регулювати інтенсивність горіння кожної з конфорок. Ще одна перевага цієї плити - простота у догляді та очищенні. Всі елементи, включаючи кришку та ґрати, легко знімаються і можуть бути вимиті вручну.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravanson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravanson.
Купити Ravanson K-03T білий
Усі ціни 7 →Ravanson K0-3T | 232 zł |
Kuchenka gazowa Ravanson K-03T | 179 zł |
Ravanson K-03T Biały | 179 zł |
Płyta wolnostojąca Ravanson K0-3T | 181 zł |
Kuchenka gazowa RAVANSON K-03T | 158 zł |
Ravanson K-03T Biały | 199 zł |
RAVANSON K-03T | 228 zł |
Модификації Ravanson K-03T
Ціни на Ravanson K-03T |
---|---|---|---|---|
Ravanson K-03T білий | від 158 zł | 7 пропозицій | ||
Ravanson K-03BR коричневий | від 150 zł | 7 пропозицій | ||
Ravanson K-03TB чорний | від 150 zł | 6 пропозицій |