Kuchenka MPM MKE-13 czarny
MPM MKE-13 czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MKE-13 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM MKE-13 Kuchenka indukcyjna Ceramiczna Płyta Indukcyjna 2 Niezależne Po | 539 zł |
Kuchenka nastawna MPM MKE-13 | 500 zł |
Kuchenka nastawna MPM MKE-13 | 500 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →