Плита MPM 54-KGF-21/B чорний
Фото 3 |
MPM 54-KGF-21/B чорний білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 54-KGF-21/B чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchnia gazowa MPM-54-KGF-21/B | 978 zł |
Kuchenka MPM MPM 54-KGF-21B | 990 zł |
MPM 54-KGF-21B | 1 049 zł |
MPM 54-KGF-21B | 1 049 zł |
Модификації MPM 54-KGF-21/B
Ціни на MPM 54-KGF-21/B |
---|---|---|---|---|
MPM 54-KGF-21 білий | від 979 zł | 8 пропозицій | ||
MPM 54-KGF-21/B чорний | від 978 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →