Плита MPM 54-KGM-12B чорний
MPM 54-KGM-12B чорний 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 54-KGM-12B чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MPM Kuchnia MPM MPM-54-KGM-12B Czarny | 949 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-54-KGM-12B | 1 076 zł |
MPM 54-KGM-12B Termoobieg | 949 zł |
MPM 54-KGM-12B Termoobieg | 1 149 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna z termoobiegiem MPM-54-KGM-12B czarna - DARMOWY | 999 zł |
Kuchnia MPM MPM-54-KGM-12B I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 1 019 zł |
MPM-54-KGM-12B | 1 648 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →