Плита MPM 54-KGF-21 білий
Фото 3 |
MPM 54-KGF-21 білий білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 54-KGF-21 білий
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MPM Kuchnia gazowa MPM-54-KGF-21 HWMPMKGA54KGF2B | 999 zł |
MPM Kuchnia gazowa MPM-54-KGF-21 98323 | 1 047 zł |
MPM Kuchnia gazowa MPM-54-KGF-21 98323 | 999 zł |
MPM 54-KGF-21 | 999 zł |
MPM 54-KGF-21 | 999 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації MPM 54-KGF-21
Ціни на MPM 54-KGF-21 |
---|---|---|---|---|
MPM 54-KGF-21 білий | від 979 zł | 8 пропозицій | ||
MPM 54-KGF-21/B чорний | від 978 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →