Kuchenka MPM 54-KGF-21 biały
Zdjęcia 3 |
MPM 54-KGF-21 biały biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM 54-KGF-21 biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM Kuchnia gazowa MPM-54-KGF-21 HWMPMKGA54KGF2B | 999 zł |
MPM Kuchnia gazowa MPM-54-KGF-21 98323 | 1 047 zł |
MPM Kuchnia gazowa MPM-54-KGF-21 98323 | 999 zł |
MPM 54-KGF-21 | 999 zł |
MPM 54-KGF-21 | 999 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje MPM 54-KGF-21
Ceny na MPM 54-KGF-21 |
---|---|---|---|---|
MPM 54-KGF-21 biały | od 979 zł | 8 oferty | ||
MPM 54-KGF-21/B czarny | od 978 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →