Smartfon OPPO A57s 128 GB / 4 GB
Wideo 26Zdjęcia 17 |
OPPO A57s 128 GB / 4 GB
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G35
Aparat:2 moduły, 50 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:187 g
Funkcja aktualizacji oprogramowania 4 GB RAM.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup OPPO A57s 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPPO A57s 167 cm 656" podwójna karta SIM Android 12 4G USB Type-C 4 Go 128 | 599 zł |
Smartfon Oppo A57s 4/128GB 6,56" NiebieskiSmartfon Oppo A57s 4/128GB niebieski 6,56'' Zoptymalizowane działanie smartfona OPPO A57s zapewnia 8 Maxelektro.plZłóż skargę | 899 zł |
OPPO A57s 4/128GB Czarny CPH2385Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: 163,8 x 75,1 x 7,99 mm Waga [g]: 187 g Kolor: Czarny Inne: Rozpoznaw... więcejanie twarzy Kolor producenta: Czarny Typ obudowy: Tworzywo Wodoodporność: IP54 Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Odporny na zachlapanie Model: Czarny 4/128GB System operacyjny: Android 12 (ColorOS 12.1) Procesor [GHz]: 2,3 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G35 + GPU PowerVR GE8320 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: OPPO A57s Przekątna ekranu [cal]: 6,56" Technologia ekranu: IPS TFT Rozdzielczość ekranu [px]: 720 x 1612 px Liczba kolorów: 16 milionów Ochrona ekranu: Panda MN228 Dodatkowe funkcje: Powierzchnia ekranu 89,8%
269 ppi
Proporcje ekranu 20,1:9 Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.56 Aparat główny [Mpix]: 50 + 2 Mpix Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Standard GSM: 4G / 3G / 2G Bluetooth: BT 5.0 WiFi: Wi-Fi 802.11 ac/a/b/g/n GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: GPS/Beidou/Glon Neonet.plZłóż skargę | 799 zł |
OPPO A57s 4/128GB Czarny | 720 zł |
Smartfon Oppo A57s 4/128GB Niebieski (CPH2385 Blue) | 656 zł |
pokaż 7 ofert
Seria OPPO A (budżetowe +)Porównaj w tabeli →
od 636 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 499 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 149 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 949 zł
6.59 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: 5000 mAh, 188 g
od 875 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 573 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 714 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 863 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 460, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 399 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 189 g
od 657 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 963 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 499 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 519 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 949 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 914 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 400 zł
6.59 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
Wideo recenzje
Review Oppo A57S {camera,gaming,speed}
20 października 202228 178 przegląd
Czy warto kupić OPPO Reno7 5G? Recenzja
17 maja 202221 383 przegląd
OPPO Reno7 / Reno7 5G / Reno7 Lite 5G - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 113
21 września 202245 807 przegląd
Prezentacja nowego telefonu OPPO A57s 18.3.2023
18 marca 20235 121 przegląd
OPPO A78 5G | Czy potrafi czymś zaskoczyć? | RECENZJA
18 maja 202319 611 przegląd
OPPO A78 - Do 1000 PLN z 67W Ładowaniem - RECENZJA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
20 września 202320 836 przegląd
Co czyni smartfon Oppo wyjątkowym?
3 września 201935 058 przegląd
OPPO A54s (2022) | Chcesz TANIO i DOBRZE? To masz! Recenzja
20 czerwca 202212 048 przegląd
5 RZECZY, których nie wiesz o smartfonach OPPO
14 kwietnia 2021168 655 przegląd
OPPO A54 in Sri Lanka
12 maja 2021168 508 przegląd
Oppo A57 4G 4GB/64GB අතේ ගානට සුපිරි මිලකට විකිණීමට ඇත
14 września 202239 899 przegląd
This ₹15999 OPPO K10 5G Phone is Different * Lets Test *
14 czerwca 20221 453 799 przegląd
smart look Oppo A57#smartphone #unboxing #oppo
20 marca 20232 636 przegląd
OnePlus Nord 20SE Vs Oppo A57 Comparison #oneplus #opooa57 #oneplusn20sevsoppoa57
17 marca 202312 692 przegląd
OPPO A77s Unboxing & Impressions नेपालीमा
18 listopada 202269 512 przegląd
oppo reno 8 5g unboxing aesthetic setup + camera test
20 listopada 2022391 154 przegląd
รีวิวแกะกล่อง มือถือ 1750 บาท จาก Lazada Oppo A57 | smartphone ราคาไม่เกิน 2000 | มือถือราคาถูก2021
26 marca 202154 291 przegląd
Samsung Galaxy F13 vs Oppo A57 Speed Test and Camera Comparison
4 lipca 202211 455 przegląd
unboxing my new phone + setup, cute widgets || aesthetic oppo a74
27 grudnia 2021811 869 przegląd
VIVO T1X vs OPPO A57 งบ 5 พันกว่าบาท ตัวไหนคุ้มสุด
26 czerwca 202289 648 przegląd
OPPO A77s Unboxing & Review: NOT YET TOO LATE!
7 grudnia 2022209 390 przegląd
TUTORIAL CARA PASANG GCAM OPPO A57 GOOGLE CAMERA TERBAIK
29 marca 2023174 144 przegląd
OPPO A57 2022 UNBOXING AND FIRST IMPRESSIONS
9 lipca 202241 980 przegląd
បើកប្រអប់ OPPO A57 (199$)
28 lipca 202274 849 przegląd
How to Use Camera Tricks on OPPO A57s
9 grudnia 20224 294 przegląd
OPPO A57 Quick Look #OPPOA57 #SelfieExpert
17 sierpnia 2017415 przegląd
Modyfikacje OPPO A57s
Ceny na OPPO A57s |
---|---|---|---|---|
OPPO A57s 64 GB / 4 GB | od 500 zł | 10 oferty | ||
OPPO A57s 128 GB / 4 GB | od 573 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 700 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5180 mAh, 192 g
od 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 714 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 499 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 580 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 540 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 439 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 192 g
od 696 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 652 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 699 zł
6.7 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 184 g
od 551 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 547 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, nano memory, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 196 g