Hulajnoga NILS Extreme WH227F
Zdjęcia 5 |
NILS Extreme WH227F |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme WH227F
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga NILS EXTREME WH227F | 540 zł |
2ND LIFE Hulajnoga Nils Extreme WH227F składana - stan bardzo dobry | 529 zł |
NILS Extreme, Hulajnoga składana, WH227F | 629 zł |
WH227F PINK 20/16" HULAJNOGA SKŁADANA NILS EXTREME | 629 zł |
NILS Extreme, Hulajnoga składana, WH227F, różowy | 629 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →