Hulajnoga NILS Extreme HM2090 (16-50-408)
Zdjęcia 9 |
NILS Extreme HM2090 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme HM2090
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NILS eXtreme HM2090 MINT city hulajnoga 16-50-409 | 294 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HM2090 Niebieski (16-50-409 ) | 190 zł |
NILS, Hulajnoga Miejska Młodzieżowa Koła 200 mm | 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →