Самокат Lionelo Luca
Фото 5 |
Lionelo Luca |
|
Простий і надійний міський самокат для повсякденного використання. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на широке коло користувачів. На ньому можуть їздити діти віком від 5 років, підлітки та навіть дорослі, адже його міцна та легка (4,1 кг) конструкція розрахована на вагу до 100 кг. Висока стійкість самокату Lionelo Luca до навантажень досягається за рахунок використання легкого, жорсткого та міцного легованого сплаву алюмінію, з якого виготовлено багато конструкційних елементів.
Ця модель ідеально підходить для використання в міських умовах, адже вона займає мінімум місця та легко складається всього кількома рухами. Для користувачів різного зростання/віку кермо регулюється по висоті (від 82 до 92 см) та надійно фіксується. Поліуретанові колеса діаметром 200 мм забезпечують гарне зчеплення з дорожнім покриттям та згладжують дрібні нерівності. Довговічні підшипники класу ABEC 7 гарантують відсутність вібрації та гарний накат. Традиційне гальмо на заднє колесо приводиться в дію ногою. Тактильно комфортні відчуття від керма забезпечують м'які та міцні грипси. Передбачено висувну підніжку для вертикального паркування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Купити Lionelo Luca
Усі ціни 17 →LIONELO Luca Plus hulajnoga dla dzieci i dorosłych do 100 kg regulowana i | 224 zł |
Lionelo Hulajnoga Luca Graphite/Black Lionelo | 235 zł |
Duża hulajnoga składana + amortyzator Lionelo Luca | 219 zł |
Hulajnoga Lionelo Luca Biały (GXP-594691) | 255 zł |
Hulajnoga Luca Graphite/Black | 235 zł |