Hulajnoga Lionelo Luca
Zdjęcia 5 |
Lionelo Luca |
|
Prosta i niezawodna składana hulajnoga miejska do codziennego użytku. Pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, ukierunkowany na jak najszerszy krąg użytkowników. Mogą na nim jeździć dzieci w wieku 5 lat i starsze, nastolatki, a nawet dorośli, ponieważ jego wytrzymała i lekka (4,1 kg) konstrukcja jest przystosowana do wagi do 100 kg. Wysoką odporność hulajnogi Lionelo Luca na obciążenia uzyskano dzięki zastosowaniu lekkiego, sztywnego i wytrzymałego stopu aluminium, z którego wykonano wiele elementów konstrukcyjnych.
Ten model jest idealny do użytku w środowisku miejskim, ponieważ zajmuje minimalną przestrzeń i można go łatwo złożyć za pomocą zaledwie kilku ruchów. Dla użytkowników o różnym wzroście / wieku kierownica ma regulowaną wysokość (od 82 do 92 cm) i jest bezpiecznie zamocowana. Poliuretanowe koła o średnicy 200 mm zapewniają dobrą przyczepność do nawierzchni i niwelują drobne nierówności. Trwałe łożyska ABEC 7 gwarantują bezwibracyjną pracę i dobre toczenie. Tradycyjny hamulec na tylnym kole jest uruchamiany stopą. Miękkie i trwałe uchwyty zapewniają komfort dotykowy z kierownicy. Jest chowany stopień do pionowego parkowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lionelo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lionelo.
Kup Lionelo Luca
Wszystkie ceny 25 →LIONELO Luca hulajnoga do 100 kg lekka wytrzymała składana konstrukcja amo | 215 zł |
Lionelo Hulajnoga Luca Graphite/Black Lionelo | 235 zł |
Duża hulajnoga składana + amortyzator Lionelo Luca | 219 zł |
Hulajnoga Luca Graphite/Black | 235 zł |
Hulajnoga Lionelo Luca Biały (GXP-594691) | 255 zł |