Hulajnoga Razor Power Rider 360
Wideo 11Zdjęcia 3 |
Razor Power Rider 360 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razor Power Rider 360
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razor Uniseks Powerrider 360 Elektryczny Rower Trójkołowy Wielokolorowy 69 | 1 272 zł |
Razor PowerRider 360 Hulajnoga elektryczna | 1 396 zł |
Pojazd elektryczny RAZOR PowerRider 360 Czarno-żółty | 1 400 zł |
Razor, Pojazd elektryczny do driftu, PowerRider360 | 1 272 zł |
Razor PowerRider 360 | 1 399 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości hulajnogi Razor Power Rider 360:
- W zestawie: flaga
PolecamyPorównaj w tabeli →