Hulajnoga NILS Extreme WH119
Zdjęcia 12 |
NILS Extreme WH119 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme WH119
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NILS EXTREME WH119 Black nadmuchiwana hulajnoga | 632 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME WH119 Fioletowy | 390 zł |
WH119 BLACK 16/12'' HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI NILS EXTREME | 449 zł |
WH119 VIOLET 16/12'' HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI NILS EXTREME | 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →