Hulajnoga NILS Extreme HS107
Zdjęcia 6 |
NILS Extreme HS107 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme HS107
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NILS HS107 czarny-srebrny makijaż skuter ekstremalne gumowe koła ABEC9 łoż | 220 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HS107 Srebrny (16-50-212) | 268 zł |
NILS Extreme, Hulajnoga do trików, HS107, srebrno-czarna | 220 zł |
HS107 BLACK-SILVER HULAJNOGA DO TRIKÓW NILS EXTREME | 269 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →