Hulajnoga NILS Extreme WH222
Zdjęcia 4 |
NILS Extreme WH222 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme WH222
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NILS EXTREME WH222 Mint nadmuchiwana hulajnoga z kółkami | 970 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME WH222 Kremowy | 470 zł |
NILS Extreme, Hulajnoga, WH222 | 549 zł |
WH222 ECRU 20/16" HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI NILS EXTREME | 549 zł |
HULAJNOGA Z POMP KOŁAMI NILS WH222 20/16 OUTLET | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →