Hulajnoga NILS Extreme HS014 Pro (16-50-244)
Zdjęcia 12 |
NILS Extreme HS014 Pro |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme HS014 Pro
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga wyczynowa NILS EXTREME HS014 Pro | 560 zł |
Hulajnoga do trików Nils Extreme HS014 Pro | 649 zł |
Hs014 Pro Hulajnoga Do Trików Nils Extreme | 649 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →