Hulajnoga NILS Extreme HS104
Zdjęcia 8 |
NILS Extreme HS104 |
|
Stosunkowo niedroga, niezawodna i łatwa w obsłudze hulajnoga wyczynowa, która może być doskonałym wyborem dla aktywnych użytkowników. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że posiada maksymalne dopuszczalne obciążenie konstrukcji wynoszące 100 kg, co pozwala na korzystanie z niego zarówno przez dzieci, jak i osoby dorosłe. Hulajnoga posiada dwa koła, co zapewnia stabilność podczas ruchów kaskaderskich.
Kierownica ma kształt litery Y i jest wykonana z wytrzymałej stali. Pokład wykonany jest z aluminium, dzięki czemu konstrukcja jest trwała i lekka. Aby zwiększyć bezpieczeństwo i stabilność, platforma jest zabezpieczona 4 śrubami. Zarówno przednie, jak i tylne koła mają średnicę 10 cm i są wykonane z poliuretanu, co razem zapewnia płynną jazdę i dobrą przyczepność. Hulajnoga wyposażona jest także w łożyska ABEC 9, które przyczyniają się do płynniejszego poruszania się i szybszego przyspieszania.
Klasyczny hamulec tylny pozwala na łatwe i niezawodne hamowanie. Maksymalna wysokość hulajnogi to 84 cm, a przestrzeń na stopy (powierzchnia stóp) to 36 cm, co pozwala na wygodne ułożenie stóp podczas jazdy. Wymiary to 68x47,5x84 cm, a waga hulajnogi to 3,1 kg, co sprawia, że jest wystarczająco lekka w transporcie i sterowaniu. Hulajnoga NILS Extreme HS104 jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych jeźdźców.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Kup NILS Extreme HS104
Wszystkie ceny 6 →HS104 BLACK-RED HULAJNOGA DO TRIKÓW NILS EXTREME 103718-TR | 199 zł |
Hulajnoga Nils HS104 Black Red | 199 zł |
NILS Extreme, Hulajnoga wyczynowa, HS104, czarno-czerwony | 199 zł |
HS104 BLACK-RED HULAJNOGA DO TRIKÓW NILS EXTREME | 199 zł |
NILS Extreme, Hulajnoga wyczynowa, HS104, czarno-złoty | 221 zł |
HS104 BLACK-GOLD HULAJNOGA DO TRIKÓW NILS EXTREME | 199 zł |