Hulajnoga NILS Extreme HS115
Zdjęcia 11 |
NILS Extreme HS115 |
|
Specjalistyczna hulajnoga z wieloma wyjątkowymi specyfikacjami i funkcjami, które czynią ją dobrym wyborem do trików i jazdy w wyspecjalizowanych skateparkach. Model został wprowadzony na rynek przez popularną markę NILS i plasuje się w dolnym segmencie średniej półki cenowej. Jedną z kluczowych cech NILS Extreme HS115 jest unikalna kierownica Bat-Wing. Jego stalowa konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość i niezawodność podczas trudnych trików i skoków.
Kierownica posiada cztery śruby, co zapewnia pewne mocowanie do decku i pozwala poradzić sobie z dużymi obciążeniami podczas aktywnej jazdy. Sam deck jest aluminiowy, co jest idealnym kompromisem pomiędzy wytrzymałością a lekkością. Koła o średnicy 10 cm zapewniają najlepsze połączenie zwinności i szybkości, pozwalając wystarczająco szybko nabrać prędkości i jednocześnie łatwo manewrować między przeszkodami. Koła poliuretanowe mają dobrą amortyzację, co łagodzi wstrząsy i wibracje podczas jazdy po nierównej nawierzchni, a także zwiększa przyczepność na asfalcie. Wyposażona w łożyska ABEC 9 hulajnoga pozwala na osiąganie dużych prędkości i zapewnia płynny poślizg kół.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Kup NILS Extreme HS115
Wszystkie ceny 12 →Nils Extreme Model HS115Stunt Scooter dla dzieci młodzieży i dorosłych hul | 314 zł |
Hulajnoga Nils HS115 Gold | 399 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HS115 Zielony (16-50-209) | 405 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HS115 do trików złota | 330 zł |
Nil Extreme, Hulajnoga, Hs115 green, zielony | 376 zł |