Самокат Spokey Revert
Фото 8 |
Spokey Revert |
|
Класичний трюковий самокат, створений для екстремалів та любителів випробувати свої можливості та навички у світі екстремального катання. Конструкційні та технічні характеристики цієї моделі роблять її добрим вибором для виконання різноманітних трюків та фігур, а також забезпечують високий рівень контролю та комфорту під час катання. Так, самокат Spokey Revert обладнаний кермом типу Bat-Wing, що надає йому виразнішого дизайну і забезпечує зручніше розташування рук райдера для кращого контролю над керуванням.
Саме кермо виготовлене зі сталі, що гарантує міцність та надійність конструкції, дозволяючи витримувати високі навантаження та силові дії при активному катанні та трюках. У свою чергу дика алюмінієва. Кріплення керма до деки здійснюється за допомогою хомута із 3 болтами. Поліуретанові колеса з діаметром 10 см забезпечують хорошу амортизацію та зчеплення з поверхнею, що робить самокат придатним для катання на різних типах покриття, у тому числі на скейт-парках. Підшипник ABEC 7 сприяють більш плавному обертанню коліс, що дозволяє розвивати високі швидкості. Максимальна висота керма 82 см робить цей самокат ідеальним для райдерів з різним зростом та віком.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spokey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spokey.
Купити Spokey Revert
Усі ціни 21 →Spokey Skuter dla chłopców Freestyle Revert 1 | 339 zł |
Spokey, Hulajnoga wyczynowa, Revert, czarno-czerwona | 229 zł |
Hulajnoga Spokey Revert Wyczynowa 929401 niebieski DZI-ZPOJ-SPKY-0007 | 259 zł |
Hulajnoga wyczynowa SPOKEY Revert Czerwono-czarny | 249 zł |
Spokey PROMO Hulajnoga wyczynowa Revert niebieska SPOKEY 929401 | 260 zł |