Самокат Spokey Duke
Фото 12 |
Spokey Duke |
|
Порівняно недорогий міський самокат із класичною двоколісною конструкцією та зручною системою складання. Модель була представлена на ринку у 2022 році та позиціонується виробником у бюджетний ціновий діапазон. Спроєктований для вікової групи від 4 років і з максимальним навантаженням до 50 кг, самокат Spokey Duke може стати хорошим вибором для маленьких мандрівників та молодих любителів активного способу життя.
Він забезпечує легкість керування та стійкість під час руху завдяки двом поліуретановим колесам діаметром 12.5 см з підшипниками ABEC 5. Подібні колеса гарантують гарне зчеплення з поверхнею та плавне хитання, що особливо важливо для маленьких дітей, які лише починають освоювати навички катання. Виготовлене з міцного алюмінію кермо і дека забезпечують легку вагу самокату - всього 1.7 кг.
Конструкція, що складається, спрощує зберігання і перевезення пристрою, оскільки в складеному вигляді воно легко поміщається в рюкзак або багаж, що робить його прекрасним вибором для подорожей і відпочинку на природі. Максимальна висота розташування керма становить 89 см, а футспейс – 32 см, що забезпечує оптимальну ергономіку та комфорт при катанні. Серед іншого виробником передбачено класичне заднє ножне гальмо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spokey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spokey.
Купити Spokey Duke
Усі ціни 24 →SPOKEY Duke 125 mm Scooter PK Jr 929397 Skutery Młodzież Unisex Wielokolor | 242 zł |
Hulajnoga Spokey Duke 125 mm 929398 niebieski DZI-ZPOJ-SPKY-0010 | 170 zł |
Spokey , Hulajnoga dziewczęca, PK, 125 mm | 140 zł |
Hulajnoga SPOKEY Duke Różowy | 180 zł |
Hulajnoga DUKE 125mm różowa SPOKEY 929397 | 167 zł |