Самокат Master MAS-S060
Фото 9 |
Master MAS-S060 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master MAS-S060
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Master Hulajnoga wyczynowa czerwona jeden rozmiar MAS-S060-red | 258 zł |
Hulajnoga Master Freestyle Stunt Czerwony (MAS-S060-red) | 231 zł |
Hulajnoga Freestyle Stunt - czerwona | 241 zł |
Hulajnoga Freestyle Stunt - niebieska | 241 zł |
Hulajnoga Freestyle Stunt - zielona | 241 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →