Самокат Master MAS-S017
Фото 7 |
Master MAS-S017 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master MAS-S017
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Master Rebel S017 hulajnoga 16/12 cali różowa hamulce szczękowe V-Brake op | 733 zł |
Hulajnoga Master Rebel Różowy (MAS-S017-pink) | 630 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER Rebel Pink 16/12″ | 630 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER Rebel Teal 16/12″ | 630 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →