Hulajnoga Master MAS-S017
Zdjęcia 7 |
Master MAS-S017 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Master MAS-S017
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Master Rebel S017 hulajnoga 16/12 cali różowa hamulce szczękowe V-Brake op | 733 zł |
Hulajnoga Master Rebel Różowy (MAS-S017-pink) | 630 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER Rebel Pink 16/12″ | 630 zł |
Hulajnoga Master Rebel Różowy (MAS-S017-pink) | 629 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER Rebel Teal 16/12″ | 630 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →