Самокат SOKE Go!
Фото 13 |
SOKE Go! |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOKE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOKE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOKE Go!
Усі ціни 69 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stunt Scooter GO Hulajnoga z łożyskami kulkowymi ABEC 9 dla dorosłych i dz | 170 zł |
Hulajnoga wyczynowa ABEC-9 do trików Soke GO! niebieska | 200 zł |
Soke Hulajnoga wyczynowa, SOKE GO!, żółto-niebieski | 333 zł |
Hulajnoga wyczynowa SOKE GO! pomarańczowa | 178 zł |
Hulajnoga Soke GO! Niebieski (1544-801109) | 210 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →