Самокат SOKE City
Фото 22 |
SOKE City |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOKE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOKE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOKE City
Усі ціни 33 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga miejska składana z hamulcem City SOKE 1606 | 229 zł |
Soke Hulajnoga dwukołowa, Soke City, czarno-różowa | 480 zł |
Hulajnoga Soke City Biały (1606) | 229 zł |
Hulajnoga miejska duża Składana Hamulec Soke City | 300 zł |
Hulajnoga miejska Soke CITY | 300 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →