Hulajnoga SOKE City
Zdjęcia 22 |
SOKE City |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SOKE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SOKE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SOKE City
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga miejska składana z hamulcem City SOKE 1606 | 229 zł |
Soke Hulajnoga dwukołowa, Soke City, czarno-różowa | 480 zł |
Hulajnoga Soke City Biały (1606) | 229 zł |
Hulajnoga miejska duża Składana Hamulec Soke City | 300 zł |
Hulajnoga miejska Soke CITY | 300 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →