Hulajnoga Movino Infinity
Zdjęcia 5 |
Movino Infinity |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Movino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Movino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Movino Infinity
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Movino Infinity hulajnoga miejska dla dzieci i dorosłych składana duże koł | 219 zł |
Hulajnoga miejska MOVINO INFINITY składana duża | 218 zł |
Hulajnoga Movino Infinity Czarny (MOV-IF-M) | 229 zł |
Hulajnoga miejska dla dzieci, nastolatków i dorosłych Movino Infinity MOV- | 229 zł |
Hulajnoga miejska MOVINO INFINITY | 220 zł |
Hulajnoga miejska dla dzieci, nastolatków i dorosłych Movino Infinity MOV- | 229 zł |
Hulajnoga miejska MOVINO INFINITY | 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →