Hulajnoga Movino Glide
Zdjęcia 7 |
Movino Glide |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Movino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Movino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Movino Glide
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga wyczynowa Movino Glide profesjonalna łożyska ABEC9 kółka 100 mm | 349 zł |
MOVINO GLIDE NEOCHROME hulajnoga wyczynowa | 331 zł |
Movino Glide hulajnoga wyczynowa | 289 zł |
Hulajnoga wyczynowa Movino Glide CP-NCH360 | 349 zł |
Movino, hulajnoga wyczynowa GLIDE, złota | 299 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →