Hulajnoga RAVEN Pastelle 200 Pro
Zdjęcia 8 |
RAVEN Pastelle 200 Pro |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RAVEN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RAVEN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup RAVEN Pastelle 200 Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga Raven Pastelle PRO 200mm hamulec i amortyzacja | 309 zł |
Hulajnoga Składana Raven Pastelle PRO 200mm z hamulcem i amortyzacją | 259 zł |
Hulajnoga Raven Pastelle PRO amortyzator hamulec | 279 zł |
Hulajnoga Składana Raven Pastelle PRO 200mm z hamulcem i amortyzacją | 259 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →