Hulajnoga Movino Comfort
Zdjęcia 9 |
Movino Comfort |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Movino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Movino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Movino Comfort
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga duża składana z hamulcem MOVINO COMFORT+ | 332 zł |
Hulajnoga Movino Ct Comfort+ Niebieski (MC-14C(BLUE)) | 359 zł |
Hulajnoga miejska Movino Comfort+ z amortyzacją | 349 zł |
Hulajnoga miejska MOVINO COMFORT+ | 350 zł |
Hulajnoga miejska Movino Comfort+ z amortyzacją | 349 zł |
Hulajnoga Movino Comfort Różowy | 349 zł |
Movino, Hulajnoga miejska Comfort+, różowa | 350 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →