Hulajnoga RAVEN Illusion 200
Zdjęcia 8 |
RAVEN Illusion 200 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup RAVEN Illusion 200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga Raven Illusion 200mm z hamulcem, dzwonkiem i uchwytem na bidon | 239 zł |
Raven, Hulajnoga, Illusion z hamulcem dzwonkiem i uchwytem na bidon, różow | 239 zł |
Raven, Hulajnoga, Illusion z hamulcem dzwonkiem i uchwytem na bidon, mięto | 239 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →