Hulajnoga SOKE Pro
Zdjęcia 12 |
SOKE Pro |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SOKE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SOKE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SOKE Pro
Wszystkie ceny 77 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga wyczynowa Soke PRO manga czarn-niebieski Kickscooter | 250 zł |
Soke Hulajnoga dwukołowa, wyczynowa, Soke PRO, turkusowa | 450 zł |
Hulajnoga wyczynowa SOKE PRO żółto-zielona | 282 zł |
Hulajnoga Soke Soke Pro Granatowy | 290 zł |
Hulajnoga wyczynowa Soke Pro | 280 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →