Самокат SOKE XTR
Фото 59 |
SOKE XTR |
|
Грипси із термопластичної гуми. У комплекті фірмовий браслет.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOKE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOKE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOKE XTR
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga wyczynowa Soke XTR manga czarno-żółta Kickscooter | 299 zł |
Soke Hulajnoga dwukołowa, wyczynowa, SOKE XTR, czarno-żółty | 571 zł |
Hulajnoga Soke XTR Czarno-żółty (1500-801114) | 350 zł |
Hulajnoga wyczynowa ABEC-9 Freestyle Soke Xtr | 346 zł |
Hulajnoga wyczynowa Soke XTR | 350 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →