Hulajnoga Master MAS-S060
Zdjęcia 9 |
Master MAS-S060 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Master MAS-S060
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Master Hulajnoga Stunt Hulajnoga niebieska One Size MAS-S060-blue | 258 zł |
Hulajnoga Master Freestyle Stunt Czerwony (MAS-S060-red) | 231 zł |
Hulajnoga Freestyle Stunt - czerwona | 241 zł |
Hulajnoga Freestyle Stunt - niebieska | 241 zł |
Hulajnoga Freestyle Stunt - zielona | 241 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →