Hulajnoga NILS Extreme HS021
Zdjęcia 21 |
NILS Extreme HS021 |
|
Jasna hulajnoga wyczynowa o dobrych parametrach technicznych, przeznaczona głównie dla użytkowników preferujących ekstremalną jazdę i wykonywanie wszelkiego rodzaju trików i skoków, także w skateparkach. Model został wprowadzony na rynek w 2023 roku i jest pozycjonowany przez producenta w przystępnym segmencie cenowym. Jak większość produktów tego typu, hulajnoga NILS Extreme HS021 wyróżnia się przede wszystkim dużą wytrzymałością i niezawodnością.
Aluminiowy deck i stalowa kierownica zapewniają solidną podstawę do różnych trików i skoków. Dzięki trzem śrubom mocującym kierownicę pewnie mocuje się do decku, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Średnica przedniego i tylnego koła wynosi 10 cm, co sprawia, że hulajnoga jest bardzo zwrotna i nadaje się do wykonywania różnych akrobacji. Kółka poliuretanowe z łożyskami ABEC 9 zapewniają doskonałą prędkość i płynność. Tradycyjny tylny hamulec nożny zapewnia dodatkową kontrolę nad hulajnogą i umożliwia bezpieczne zwalnianie. Kolejną cechą hulajnogi NILS Extreme HS021 są jej kompaktowe rozmiary i niewielka waga. Maksymalna wysokość kierownicy to 78 cm, a całkowita waga 3,2 kg ułatwia przenoszenie hulajnogi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Kup NILS Extreme HS021
Wszystkie ceny 13 →Hulajnoga wyczynowa NILS EXTREME HS021 Różowy | 219 zł |
Hulajnoga wyczynowa NILS EXTREME HS021 Fioletowy | 190 zł |
Hulajnoga do trików Nils Extreme HS021 LEAVES | 209 zł |
Hulajnoga wyczynowa NILS EXTREME HS021 Fioletowy | 190 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HS021 Fioletowy (16-50-239) | 218 zł |